شنبه ٠١ آبان ١٤٠٠
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
صفحه اصلی > تعریف معاونت 

تعریف معاونت :
واحد مركزي و مسوول تأمين و توسعه منابع انساني، فيزيكي، مالي و ايجاد بستر مناسب براي اداره ساير واحدهاي دانشگاه اعم از معاونت‌ها، دانشكده‌ها و بيمارستان‌ها و... در راستاي تحقق مأموريت دانشگاه و بر طبق ضوابط قانوني مي‌باشد. اين معاونت براي انجام مسووليت خود داراي اختيارات صفي، ستادي و وظيفه‌اي  بنا به مورد  مي‌باشد.

باتوجه به اینکه باورها و ارزشهای ما بر گرفته از نظام مقدس جمهوری اسلامی است هدف ما نیزحرکت در این راستا یعنی خدمت به مردم می باشد و برای تحقق بخشیدن به این هدف اصولی چون عدالت اجتماعي، قانون‌مداري، كرامت انساني، فرهنگ اسلامي،مشتری مداری،مشارکت طلبی، تعهد و دانش ورزی، همدلی و همکاری، انضباط اجتماعی و شايسته‌سالاري را سرلوحه فعاليت‌هاي خود قرار دادیم. ما در جهت تامين انتظارات و پاسخگويي به رياست دانشگاه، هيأت امناء، معاونين دانشگاه، واحدهاي محيطي، كاركنان و هيأت علمي و بخش‌هاي نظارتي (به عنوان مشتريان داخلي معاونت) تلاش مي‌نماييم. معاونت، خود را متعهد به پاسخگويي و تأمين رضايتمندي گروه‌هاي مرتبط خارج از دانشگاه شامل: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، سازمان مديريت و برنامه‌ريزي، سازمانهاي نظارتي و قضايي، سازمان‌هاي بيمه گر و تأمين‌كنندگان و پيمانكاران دانشگاه نيز مي‌داند. حركت در راستاي تأمين رضايت شغلي كاركنان از طريق تأمين معيشت، ارتقاء شغلي، فراهم نمودن امور رفاهي مناسبتر از سياست‌هاي اين معاونت مي‌باشد
معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان می کوشد با اجراي شيوه هاي نوين مديريتي در زمينه توسعه منابع انساني، امور مالي و بودجه، فعاليتهاي عمراني و ارائه خدمات به يكي از موفق ترين معاونت ها در بين معاونت هاي توسعه مدیریت و منابع كليه دانشگاه هاي علوم پزشکی كشور تبديل گردد.

 

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 بازدید این صفحه : 1516
 بازدید امروز : 210
 کل بازدید : 362374
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 1/2656