چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
صفحه اصلی 


  چاپ        ارسال به دوست

فعالیت های عمرانی دانشگاه بیش از 35 هزار متر مربع در دست طراحی و اقدام است

 

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه در مراسم تجلیل از کارمندان و مدیران نمونه دانشگاه اظهار داشت: امسال سال خاصی است و دولت با کمبود اعتبارات مواجه است.
وی ادامه داد: معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان هم گفت: در حوزه درمانی از سوی دولت بودجه هایی برای ارتقاء سطح سلامت در طرح تحول نظام سلامت تزریق می شود.
دکتر علی راوری افزود: این اقدامات و ارائه خدمات تا جایی ادامه دارد که پرداخت از جیب مردم به ده درصد برای شهری نشین ها و 5 درصد برای روستا نشینان برسد.
وی تصریح کرد: سالها بود که در پذیرش دستیار در بخش آموزشی دانشگاه دچار چالش بودیم و به تازگی در دو رشته دستیاری داخلی و بیهوشی و اطفال دانشجو پذیرفته است.
دکتر راوری گفت: فعالیت های عمرانی دانشگاه بیش از 35 هزار متر مربع در دست طراحی و اقدام است به طوری که خوابگاهی با متراژ 3 هزار و 500 متر مربع، سلف سرویس مدرن دانشگاه، ستاد مرکزی دانشگاه با متراژ 10 هزار متر مربع، اورژانس بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) و پروژه های دیگر شروع شده است.
وی خاطرنشان کرد: امسال برنامه ای تحت عنوان طرح پایش سلامت کارمندان و همکاران دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در راستای ارتقاء سطح سلامت در دست اجرا است و برای کارمندان پرونده سلامت تشکیل خواهد شد.
دکتر راوری متذکر شد: در مجموعه دانشگاه کارهایی که انجام می‌شود در راستای رسیدن دانشگاه به شأن واقعی خودش است و این مهم با همکاری همه کارکنان مجموعه میسر می‌شود.

 


٠٨:٤٥ - سه شنبه ٧ مهر ١٣٩٤    /    شماره : ٣٧٣٤    /    تعداد نمایش : ٣٠٠دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 
 
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 بازدید این صفحه : 42598
 بازدید امروز : 40
 کل بازدید : 162269
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.2969