چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
صفحه اصلی 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین جلسه مدیریت هزینه


 

اولین جلسه مدیریت هزینه با حضور معاون توسعه و مدیرت منابع دانشگاه ، روسای مراکز آموزشی درمانی ، رییس شبکه بهداشت و درمان انار ، مدیران حوزه توسعه و مدیریت منابع و مدیران امور مالی واحدهای دانشگاه در سالن کنفرانس معاونت بهداشتی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار وب دا ، در این جلسه دکتر علی راوری بر دو موضوع تشخیص (هزینه بر اساس اولویت نیاز ) و تسجیل (شناسایی و ثبت بدهی ) تاکید کرد.
وی افزود: ما موظف هستیم ماهیانه بدهی ها را شناسایی کنیم و سپس پایش و راستی آزمایی کرده و پیگیر مطالبات از طریق سازمانهای بالا دستی باشیم.
در ادامه جلسه رضا معتمدی مدیر امور مالی دانشگاه بر مدیریت پول در ماههای پایانی سال و شناسایی دقیق بدهی ها تدوین برنامه عملیاتی بر اساس احتمال وصول مطالبات و ... تاکید کرد.
در این جلسه همچنین مهدی کرمی مدیر بودجه دانشگاه گزارشی از میزان اعتبارات در فصول بهداشت و درمان و آموزش عالی در سال 95 و مقایسه با سال 94 را ارائه و بر الزام تمام واحدها به داشتن برنامه عملیاتی اشاره کرد.
دکتر مظفری رییس بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) نیز بر تمرکز گرایی و استقلال واحدها در هزینه ها اشاره کرد و گفت: باید در واحدها رقابت ایجاد شود تا هزینه ها کاهش و در آمد ها افزایش یابد.

 ١٢:٤٦ - شنبه ٦ دی ١٣٩٤    /    شماره : ٤١٢٨    /    تعداد نمایش : ١٦٦دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 
 
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 بازدید این صفحه : 42605
 بازدید امروز : 48
 کل بازدید : 162277
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.2500