چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
صفحه اصلی 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دومین جلسه نیاز سنجی علمی آموزشی کارکنان

 

دومین جلسه نیاز سنجی علمی آموزشی کارکنان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در سالن کنفرانس دفتر مرکزی دانشگاه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار وب دا ، در این جلسه دکتر علی راوری به اهمیت آموزش و توانمند سازی منابع انسانی و نقش نیروهای کارآمد در سازمان اشاره و خواستار امر آموزش کارکنان شد.
وی افزود: از دو سال گذشته کارهای علمی و پژوهشی با حمایت علمی اساتید گروه مدیریت دانشگاه ولی عصر (عج) در حوزه معاونت توسعه از تدوین برنامه راهبری مدیریت مبتنی برعملکرد و باز سازمانی مشاغل و ... انجام شده است .
دکتر راوری اظهار داشت: در حال حاضر لزوم انجام نیاز سنجی بر اساس زیر ساخت های علمی را احساس میکنیم و می خواهیم بر اساس روش علمی و با مقایسه وضعیت موجود و وضعیت آرمانی و ایده آل ، گپ موجود را شناسایی و در راستای رفع مشکل آن گام برداریم.
در ادامه جلسه دکتر هادوی مشاور طرح عوامل موثر بر اثر بخشی را نیازمند به رشد کارکنان و نقش آفرینی مدیران و کارکنان عنوان کرد و افزود: نخستین گام نیاز سنجی درست و صحیح است.
وی شرط اجرای یک نیاز سنجی با کیفیت را همکاری تمامی دست اندرکاران بحث آموزش کارکنان در دانشگاه بیان کرد.
در ادامه سوپروایزر های مراکز آموزشی درمانی نقطه نظرات و دغدغه های موجود این طرح را شامل انجام نیاز سنجی سال 95 ، اعتبار بخشی و لزوم برگزاری دوره های اجباری ، طبقه بندی نیروهای آموزشی ، عدم بودجه برای امر آموزش و ... اعلام کردند.
گفتنی است در این جلسه مدیران درمان و منابع انسانی ، روسای مراکز آموزشی درمانی ، مترون ها و سوپر وایزها و رابطین آموزشی ، مدیر دفتر پرستاری و مسوول واحد آموزش کارکنان دانشگاه نیز حضور داشتند.

 


١٢:٤٧ - چهارشنبه ٢ دی ١٣٩٤    /    شماره : ٤١٢٩    /    تعداد نمایش : ١٩٦دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 
 
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 بازدید این صفحه : 42604
 بازدید امروز : 47
 کل بازدید : 162276
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.2656