چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
صفحه اصلی 


  چاپ        ارسال به دوست

پرسنل ابزار توانمند توسعه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان هستند
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان:

پرسنل ابزار توانمند توسعه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان هستند

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان کارمندان و پرسنل را ابزار توانمند توسعه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان دانست و تأکید کرد: برای اینکه به اهداف خود برسیم به ابزارهای توانمندی مانند پرسنل دانشگاه نیاز داریم.
به گزارش خبرنگار وب دا ، دکتر علی راوری در مراسم جشن روز کارمند در سالن ذکریا اظهار داشت: مهمترین سرمایه هر سازمان و کشوری سرمایه انسانی کارآمد است و موفقیت کشورهای پیشرفته به واسطه نیروی انسانی هوشمند، باانگیزه و مسئولیت پذیر است.
وی عنوان کرد: در حال حاضر که حدود سی سال از تأسیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان می گذرد، دانشگاه به یک هویتی رسیده و به عنوان یک برند در دانشگاههای کشور مطرح شده و در سالهای اخیر نیز در مسیر پیشرفتهای خیلی خوبی قرار گرفته است. حتی از میانگین کشوری جلوتر هستیم.
وی با بیان اینکه این پیشرفتها مدیون زحمات و همت کارمندان و پرسنل دانشگاه است، تصریح کرد: مطالبات پرسنلی جزو اولویت های نخست دانشگاه می باشد و علیرغم محدودیت های منابع، سال گذشته را به خوبی پشت سر گذاشتیم و امسال نیز حقوق ها نیز به موقع داده شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از گشایش در منابع دانشگاهها با پرداخت بدهی بیمه ها در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: تمام تلاش مان را برای پرداختهای پرسنلی انجام می دهیم و سعی کرده ایم کمترین مطالبات پرسنلی را داشته باشیم.
راوری با قدردانی از پیگیری های ریاست دانشگاه در این خصوص بیان داشت: ریاست فعلی دانشگاه انسان شریف، باتجربه و کاربلدی است که واقعاً زندگی خود را وقف این کار کرده است.
معاون دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با بیان اینکه دانشگاه در هیئت رئیسه آن خلاصه نمی شود، اظهار کرد: ما برای اینکه به اهداف خود که توسعه دانشگاه می باشد برسیم به ابزارهای توانمندی مانند پرسنل دانشگاه نیاز داریم.
راوری رسالت اصلی دانشگاه را خدمت به مراجعه کنندگان در امور پزشکی و درمان دانست و افزود: دانشگاه در همه زمینه ها در حال پیشرفت است و اتفاق خوبی خواهد بود که خدمت گیرندگان ما رضایت بیشتری را داشته باشند.
راوری با تأکید بر این مطلب که طرح تحول سلامت تحول عمیقی در نظام سلامت کشور ایجاد کرده است، تصریح کرد: طرح تحول سلامت فرصت خوبی برای ارتقای فرآیندها و جایگاه ما است و این موضوع میسر نخواهد جز اینکه دوستان پرسنلی به کمک ما بیایند و دست به دست هم دهیم که ارتقای جایگاه دانشگاه را در ابعاد مختلف شاهد باشیم.

 


١٣:٥٠ - سه شنبه ٩ شهريور ١٣٩٥    /    شماره : ٥٠٢٦    /    تعداد نمایش : ١٩٦دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 
 
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 بازدید این صفحه : 42607
 بازدید امروز : 50
 کل بازدید : 162279
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.2969