يکشنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٨
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
صفحه اصلی 


  چاپ        ارسال به دوست

طرح تکریم یکی از طرح های کلیدی، مهم و تأثیرگذار است


 

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: طرح تکریم یکی از طرح های کلیدی، مهم و تأثیرگذار است که می تواند ارتباط خوبی بین مردم و عوامل درمان ایجاد کند.
به گزارش وب دا دکتر علی راوری در آیین تجلیل از رابطین طرح تکریم در محل دفتر معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اظهار کرد: در همه زمانها طرح تکریم بیماران و همراهان در بیمارستانها، مراکز درمانی و دیگر مکانهای مرتبط مورد توجه بوده است و در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت، این طرح به طور ویژه در بیمارستانها و مراکز درمانی رفسنجان در حال انجام است.
وی تصریح کرد: هزینه های بسیاری در اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت یازدهم پرداخت شده و بیمارستانهای دولتی از لحاظ هتلینگ ارتقاء یافتند، اما چیزی که مهم است رسیدگی به وضعیت بیمار و همراهان است تا آنها رضایت مندی لازم را از کادر درمان کسب کنند.
راوری بیان کرد: به عنوان یک اولویت ، طرح تکریم باید در بیمارستانها به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
راوری خاطرنشان کرد: میلیاردها هزینه در بیمارستانها صرف تجهیزات، ارتقای هتلینگ و غیره می شود تا سرویس با کیفیت به بیماران ارایه شود پس چیزی که تکمیل کننده ارایه خدماتِ خوب است اجرای طرح تکریم و احترام به بیماران است.
وی گفت: مراکز درمانی پس از ترخیص بیمار حتما مصاحبه ای از ارایه خدمات مرکز بگیرند تا این طرح تکریم ارزیابی شود.
دکتر راوری ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان طی سنوات گذشته به رشد خوبی از لحاظ ارتقاء خدمات رسانی، تکریم بیماران، ارتقاء هتلینگ و غیره رسیده است.
وی با اشاره به اینکه طرح تکریم بیماران صیانت از حقوق شهروندی است تأکید کرد: باید به سمتی پیش رویم که قیاس مردم از مراکز درمانی شهرستان رفسنجان عادلانه باشد.
وی افزود: توسعه فضاهای درمانی، اورژانس، ایجاد بخش های آنکولوژی و سرطان، ایجاد کلینیک سرپایی با 60 مطب در همه رشته ها همه در راستای ارایه خدمات ویژه و عالی به بیماران و همراهانشان است.
وی گفت: 2700 نیروی انسانی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و سرمایه های دانشگاه هستند که انگیزه کارکردن آنها اگر بالا رود می توان گفت د رکشور نمونه خواهیم شد.
در پایان از 6 رابط ( بیمارستان مرادی، علی ابن ابیطالب(ع)رفسنجان و زایشگاه نیک نفس، مدیریت فنی، مدیریت حراست و معاونت آموزشی) که در این زمینه فعالیت به سزایی داشتند با اهدای لوح تقدیر از زحمات آنها تشکر به عمل آمد.

 

 


٠٨:٢٢ - سه شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٥٨٦٩    /    تعداد نمایش : ٢١٧دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 
 
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
 بازدید این صفحه : 50837
 بازدید امروز : 21
 کل بازدید : 186201
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
 زمان بازدید : 0.8125